Szanowny Pacjencie, jeżeli wróciłeś z kraju występowania koronawirusa lub miałeś kontakt z osobą zakażoną i zaobserwowałeś u siebie gorączkę, kaszel, duszności poinformuj najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną – nr telefonu: 22 775 – 34 – 61 lub zgłoś się do oddziału zakaźnego – Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie – nr telefonu: 22 33-55-330

Pamiętaj, jeżeli Twój stan zdrowia nie wymaga obecności w Przychodni, skorzystaj z możliwości uzyskania świadczeń zdrowotnych (porad) udzielanych na odległość przy użyciu systemów teleinformatycznych lub systemów łączności.

Zapisy oraz odwoływanie wizyt do lekarza POZ, poradni specjalisty lub poradni stomatologicznych od dnia 12.03.2020 r. odbywać się będzie wyłącznie telefonicznie w godzinach 8:00-18:00 a w przypadku poradni stomatologicznej – w godzinach pracy poradni.

Tymczasowo zostanie również uruchomiony drugi numer do rejestracji: 22 713 48 24. 

W trakcie rejestracji z Pacjentem, pracownik Przychodni będzie przeprowadzał krótką ankietę, za pomocą której będzie możliwe odpowiednie skierowanie Pacjenta do skorzystania z wizyty w przychodni lub uzyskania teleporady. 

W przypadku stosowania leków przyjmowanych przewlekle możesz złożyć zapotrzebowanie telefonicznie na numer 22 713 48 39. Kod upoważniający do odbioru recepty będzie dostępny po jej wypisaniu również pod tym numerem. 

Dodatkowe informację można znaleźć pod adresem: https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie