Garnizonowa Przychodnia Lekarska SPZOZ w Modlinie serdecznie zaprasza do wykonania bezpłatnych badani i konsultacji w ramach akcji biała sobota, która odbędzie się w dniu 27 maja 2017 r. w godzinach 9:00-14:00. 
W trakcie trwania akcji będzie istniała możliwość wykonania m.in. badania USG stawów kolanowych wraz z  konsultacją magistra fizjoterapii

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY W REJESTRACJI! TEL.: 22 713 48 39 

UWAGA! ZMIANA TERMINU WYKŁADÓW

Zapraszamy również na organizowany w dniu 14 czerwca 2017 r. o godzinie: 18:00 wykład na temat: Bóle dużych stawów – co dalej?, który zostanie poprowadzony przez lek. med. Martę Burbul, specjalistę ortopedii, asystenta Kliniki Traumatologii i Ortopedii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Po wykładzie będzie istniała możliwość konsultacji z lekarzem, w związku z tym prosimy o zabranie dotychczas zgromadzonej dokumentacji medycznej, zdjęć RTG, USG. 


WSTĘP WOLNY!


Pracownicy przychodni w trakcie trwania obu akcji nie będą sprawdzali ubezpieczenia osób chcących skorzystać ze świadczeń a także nie będą wymagali skierowań na badania. W trakcie wizyt nie będą wystawiane recepty ani także zwolnienia lekarskie.